SMK EDA, MK TEAM TRESKE, MK TEAM WESTOM

RESULTAT KLUBBTÄVLING FOLKRACE 26:E SEPTEMBER 2004

Juniorer

Plac

Final

Startnr

Omg 1

Omg 2

Omg 3

Total

1

A

1

Daniel

Samuelsson

MK Team Treske

SAAB 99

7

5

5

17

2

A

14

Morgan

Pihlgren

SMK Eda

SAAB

3

5

7

15

3

A

13

Berry

Kling

SMK Eda

SAAB

S

7

7

14

4

A

16

Nathalie

Engström

SMK Eda

SAAB

4

7

7

18

5

A

15

Eric

Älvstrand

SMK Eda

Volvo 440

7

4

2

13

6

A

3

Johan

Karlsson

SMK Eda

VW

2

7

4

13

1

B

15

Eric

Älvstrand

SMK Eda

Volvo 440

7

4

2

13

2

B

6

Kerstin

Berglund

MK Team Treske

SAAB

4

3

5

12

3

B

12

John

Öberg

MK Team Westom

Volvo skåp

5

4

2

11

4

B

2

Tommy

Furulund

SMK Eda

SAAB

1

5

3

9

5

B

17

Tobias

Byström

SMK Eda

Volvo 245

5

4

3

12

6

B

8

Johan

Öster

SMK Eda

SAAB 99

7

S

4

11

1

C

2

Tommy

Furulund

SMK Eda

SAAB

1

5

3

9

2

C

4

Kenneth

Andersson

SMK Eda

SAAB 99

5

B

5

10

3

C

7

Emil

Andersson

SMK Eda

Volvo 145

4

3

1

8

4

C

10

Johan

Fransson

MK Team Westom

Volvo

3

2

3

8

5

C

9

Emelie

Ljungberg

SMK Eda

SAAB

2

3

1

6

6

C

5

Christian

Olofsson

SMK Eda

Volvo 242

3

B

4

7

17

11

Henrik

Hilmersson

SMK Eda

Volvo 145

1

2

E

3

Damer

Plac

Startnr

Omg 1

Omg 2

Omg 3

Omg 4

Total

1

24

Annelie

Andersson

MK Team Treske

SAAB

7

5

7

7

26

2

26

Marian

Kristiansen

SMK Eda

SAAB

1

4

4

5

14

3

25

Ingela

Loberg

MK Team Treske

SAAB

4

S

5

4

13

4

28

Cecilia

Westerberg

MK Team Treske

SAAB

2

7

3

B

12

5

27

Åsa

Robertson

SMK Eda

SAAB

3

3

E

3

9

6

29

Lena-Marie

Andersson

SMK Eda

SAAB

5

2

2

E

9

Seniorer

Plac

Startnr

Omg 1

Omg 2

Omg 3

Total

1

A

44

Niklas

Hagström

MK Team Westom

SAAB

7

7

7

21

2

A

59

Anders

Andersson

MK Team Treske

SAAB

7

5

5

17

3

A

43

Ronnie

Pihlgren

SMK Eda

SAAB

4

7

4

15

4

A

40

Stefan

Borg

SMK Eda

SAAB

5

5

7

17

5

A

53

Robert

Andersson

MK Team Treske

SAAB

3

5

5

13

6

A

57

Ronny

Nilsson

MK Team Treske

SAAB 99

7

7

7

21

1

B

53

Robert

Andersson

MK Team Treske

SAAB

3

5

5

13

2

B

50

Fredrik

Kruskopf

MK Team Treske

SAAB 99

5

3

3

11

3

B

48

Dan

Hagström

SMK Eda

SAAB 99

7

7

E

14

4

B

63

Per

Österberg

MK Team Westom

SAAB

5

S

4

9

5

B

47

Per

Segolsson

SMK Eda

Volvo 242

4

4

4

12

6

B

45

Mattias

Andrésen

MK Team Treske

Volvo 145

4

4

5

13

1

C

63

Per

Österberg

MK Team Westom

SAAB

5

S

4

9

2

C

62

Erik

Hilmersson

SMK Eda

Volvo 240

3

4

3

10

3

C

49

Fredrik

Olsson

SMK Eda

Ford Cortina

1

5

2

8

4

C

55

John

Evensen

SMK Eda

SAAB

5

4

B

9

5

C

51

Magnus

Bohm

MK Team Treske

Opel Ascona

3

3

3

9

6

C

54

Jonas

Kullgren

SMK Eda

Volvo 142

2

3

2

7

17

56

Dan

Gustafsson

SMK Eda

VW 1303

4

E

E

4

18

46

Per

Edman

MK Team Treske

SAAB

3

E

E

3

19

60

Reimon

Larsen

SMK Eda

SAAB

E

B

2

2

20

64

Erik

Ås

MK Team Treske

Ford

2

B

B

2

21

52

Anders

Ljungberg

SMK Eda

SAAB

2

B

E

2

22

41

Ragnar

Borgersen

SMK Eda

SAAB 99

B

E

E

0

23

58

Lars

Borg

SMK Eda

SAAB

B

E

E

0

Bildreportage på edaportalen.com        Resultat som Pdf-fil

Tillbaka            Upp